راهنمای خرید

درباره ما

پخش پلاستکو مرکز فروش عمده ی پلاستیک و بلور و لوازم خانگی به سراسر ایران

ما به عنوان یک مرکز پخش عمده پلاستیک با ارائه ی محصولات متنوع از تولیدکنندگان داخلی و خارجی سعی بر این داریم تا با ایجاد یک شبکه توزیع قدرتمند، فروشگاه شما را با جدیدترین و زیباترین کالاهای بازار تجهیز نماییم.

فروشگاه اینترنتی پلاستکو با گستره ای از کالاهای متنوع تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی را تداعی میکند. ما سعی کرده ایم انواع محصولات پلاستیکی را بصورت آنلاین با تصویر و مشخصات به شما معرفی کنیم و شما میتوانید بدون صرف وقت در بیرون از منزل کالای خریداری شده را درب منزل تحویل بگیرید.

مجموعه ی پلاستکو تمام سعی و تلاش خود را معطوف کرده است به ارائه ی بهترین و جدیدترین کالاهای پلاستیکی با مناسب ترین قیمت و خدمات پس از فروش. امیدواریم با یاری و حمایت مشتریان محترم بتوانیم روز به روز محصولات تولیدی داخل کشور را بهتر و جامع تر معرفی نماییم.

تمامی محصولات عرضه شده توسط پخش پلاستکو قابلیت خریداری به صورت آنلاین را دارند. قطعا خرید به صورت آنلاین داری مزایای زیادی از جمله صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما خواهد بود

درصورت داشتن هرگونه سوال و راهنمایی در خصوص محصولات، خدمات و نحوه ی ارسال بار میتوانید با استفاده از شماره های درج شده در صفحه ی تماس با ما در ارتباط باشید.

راهنمای خرید