سرویس پلاستیک چه رنگی بخریم؟

سرویس پلاستیکی چه رنگی بخریم؟

یکی از مهم‌ترین اقلامی که در هر خانه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد، سرویس پلاستیکی است. سرویس پلاستیکی شامل لوازم دست‌شویی، لوازم آشپزخانه، لوازم حمام و … می‌باشد. به علاوه، هر عروسی در هنگام خرید جهیزیه، سرویس پلاستیک را نیز مدنظر قرار می‌دهد.

سرویس پلاستیک عروس دارای رنگ‌ها و طرح‌های متنوع و جذاب می‌باشد و عروس خانم‌ها می‌توانند سرویس پلاستیک متناسب با سلیقه‌ی خود و همچنین متناسب با طرح و رنگ لوزم جهیزیه‌ی خود خریداری کنند. همین تنوع باعث می‌شود تا عروس خانم‌ها هنگام انتخاب سرویس پلاستیک سردرگم شوند. در این مقاله قصد داریم به بررسی طرح و رنگ سرویس پلاستیک بپردازیم. پس با ما همراه شوید.

سرویس پلاستیک با رنگ سفید

سرویس پلاستیک به رنگ سفید یکی از پرفروش ترین سرویس‌های پلاستیک است. چرا که سرویس پلاستیک سفید مورد پسند اکثر سلیقه‌ها می‌باشد. به علت این که رنگ سفید مظهر پاکی و خوشبختی است، اکثر افراد هنگام خرید جهیزیه رنگ سرویس پلاستیک خود را سفید انتخاب می‌کنند.

ولی باید به خاطر داشت که به علت این که در وسایل به رنگ سفید، کثیفی یا لکه خیلی زود به چشم می‌خورد بنابراین، نیاز به مراقبت بالایی دارد. با توجه به این نکته، افرادی که حوصله یا وقت کافی برای تمیز کردن سرویس پلاستیک خود را ندارند، بهتر است رنگ سرویس پلاستیک خود را هر رنگی غیر از سفید انتخاب کنند.

سرویس پلاستیک به رنگ طوسی

رنگ طوسی رنگی است که تقریبا با همه‌ی رنگ‌ها هماهنگ می‌شود. چرا که این رنگ، رنگی خنثی است، به این معنا که رنگ طوسی نه در گروه رنگ‌های سرد و نه در گروه رنگ‌های گرم قرار می‌گیرد و می‌تواند تقریبا با تمام رنگ‌ها ترکیب شود. به همین علت، در صنعت تولید سرویس پلاستیک، رنگ طوسی با رنگ‌هایی مانند سفید، صورتی، بنفش و مشکی ترکیبی زیبا به دست می‌دهد. بنابراین، رنگ طوسی نیز می‌تواند ترجیح بسیاری از افراد در هنگام انتخاب رنگ سرویس پلاستیک باشد.

سرویس پلاستیک به رنگ صورتی

یکی دیگر از گزینه‌ها در انتخاب رنگ سرویس پلاستیک رنگ صورتی می‌باشد. سرویس پلاستیک به رنگ صورتی از محبوبیت بالایی در بازار برخوردار است. به علت این که، رنگ صورتی و به خصوص نوع کم‌ رنگ آن دارای نوعی آرامش و لطافت می‌باشد، می‌تواند ترجیح بسیاری از افراد در هنگام خرید سرویس پلاستیک یا به طور کل دیگر لوازم خانه باشد.

کارخانه‌های تولید سرویس پلاستیک با ترکیب رنگ صورتی با رنگ سفید و طوسی زیبایی آن را دوچندان می‌کنند و بر جذابیت آن می‌افزایند. اکثر خانم‌ها به علت داشتن روحیه‌ای لطبف رنگ صورتی را بر دیگر رنگ‌ها ترجیح می‌دهند.

سرویس پلاستیک به رنگ آبی

یکی دیگر از محبوب‌ترین رنگ‌ها در انتخاب رنگ سرویس پلاستیک رنگ آبی کم‌رنگ می‌باشد. به علت این که رنگ آبی حالت استراحت دهنده‌گی و آرامش دارد، استفاده از سرویس پلاستیک به رنگ آبی می‌تواند آرامش بخش و سازگار با روحیه‌ی افراد باشد. همچنین، رنگ آبی هنگام ترکیب شدن با رنگ‌هایی نظیر کرم، قرمز و نارنجی زیبایی خاصی به خود می‌گیرد و می‌تواند ترجیح بسیاری از افراد در هنگام خرید سرویس پلاستیک باشد.

سرویس پلاستیک به رنگ سبز

تحقیقات روانشناسی نشان می‌دهد که رنگ سبز نیز مانند رنگ آبی خنک کننده بوده و همین ویژگی باعث حالت آرامش دهنده‌گی این رنگ‌ها می‌شود. به علت این که رنگ سبز نشانه‌ی مهربانی و تعادل روح و روان است بنابراین، میل به زندگی را افزایش می‌دهد و روحیه‌ی افراد را تسکین می‌بخشد. بنابراین، استفاده از سرویس‌های پلاستیک به رنگ سبز می‌تواند آرامش بخش باشد و ترجیح بسیاری از افراد هنگام خرید سرویس پلاستیک باشد.

سرویس پلاستیک به رنگ زرد

افرادی با سلیقه‌های خاص در انتخاب رنگ سرویس پلاستیک رنگ زرد را ترجیح می‌دهند. رنگ زرد نشاط تابستانی را به یاد می‌آورد. بنابراین، وجود رنگ زرد در بین لوازم خانگی می‌تواند روحیه بخش باشد. باید توجه داشت که مکمل رنگ زرد بنفش است. بنابراین، می‌توانید در انتخاب سرویس پلاستیک ترکیبی از رنگ زرد و بنفش را انتخاب کنید.

سرویس پلاستیک به رنگ قرمز

رنگ قرمز می‌تواند ترجیحی زیبا در انتخاب رنگ سرویس پلاستیک باشد. رنگ قرمز رنگی هیجان انگیز بوده و نوعی محرک می‌باشد. با توجه به این که سرویس پلاستیک مانند دیگر لوازم خانگی مدت زمان زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد بنابراین، ممکن است سرویس پلاستیک به رنگ قرمز برای بعضی افراد کسالت آور و خسته کننده باشد. با این وجود، افرادی که رنگ قرمز را رنگی خسته کننده نمی‌دانند، می‌توانند سرویس پلاستیک خود را به رنگ قرمز انتخاب کنند.

سرویس پلاستیک به رنگ کرم

بیشتر افراد برای دکور منزل خود از رنگ کرم و قهوه‌ای استفاده می‌کنند، به همین دلیل افراد برای این که بتوانند سرویس پلاستیک متناسب با دکور منزل را تهیه کنند، می‌توانند رنگ کرم را ترجیح دهند. همچنین، افرادی که آشپزخانه‌ای با تم قهوه‌ای دارند، می‌توانند رنگ سرویس پلاستیک خود را کرم انتخاب کنند.

راهنمای انتخاب ظروف پلاستیکی کاربردی برای آشپزخانه

نکات خرید سرویس پلاستیک عروس

برخی افراد در هنگام خرید جهیزیه، حساسیت خاصی به خرج می‌دهند. در این بین رنگ سرویس پلاستیک یکی از نکات مهم در خرید جهیزیه می‌باشد. به همین دلیل، باید در هنگام خرید سرویس پلاستیک همه‌ی آن‌ها را یک رنگ و متناسب با لوازم خانه و به خصوص آشپزخانه انتخاب کرد.

نکته‌ی دیگر در هنگام خرید سرویس پلاستیک، این است که پلاستیکی انتخاب کنیم که با کیفیت و از نظر سلامتی ایمن باشد. نکته‌ی دیگر این است که، باید سرویسی را انتخاب کنیم که از ضخامت بالایی برخوردار باشد و مقاومت کافی را داشته باشد. چرا که طبیعتا قصد داریم به مدت طولانی از آن‌ها استفاده کنیم.

همان طور که گفتیم، سرویس‌های پلاستیک دارای رنگ‌های متنوعی می‌باشند و علاوه بر آن به دو صورت مات و براق به بازار عرضه می‌شوند. به علت این که سرویس پلاستیکی مات بیشتر روی مد است و درواقع ترجیح بسیاری از افراد می‌باشد، شما نیز می‌توانید سرویس پلاستیک مات انتخاب کنید.

همچنین، برای این که بتوانید سرویس پلاستیک با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب تهیه کنید، می‌توانید به فروشگاه‌های پخش عمده‌ی پلاستیک مراجعه کنید. درواقع، اگر به دنبال پلاستیک فروشی ارزان می‌گردید، عمده فروش‌ها می‌توانند بهترین انتخاب باشند.

افرادی که به دنبال خریدی ارزان و با کیفیت هستند، می‌توانند به بازار صالح آباد تهران که یکی از بهترین بازارهای ایران می‌باشد، مراجعه کرده و با توجه به تنوع موجود، انتخابی متناسب با سلیقه‌ی خود داشته باشند. همچنین، به علت تنوع در بازار صالح آباد، افرادی که هنگام خرید حساسیت زیادی به خرج می‌دهند، می‌توانند با مراجعه به بهترین فروشگاه صالح آباد از نظر خود، خریدی رضایت بخش داشته باشند.

طرز نگهداری ظروف پلاستیکی به چه صورت است؟

سخن آخر

سرویس‌های پلاستیک که یکی از مهم‌ترین اقلام در خانه می‌باشند شامل لوازم دست‌شویی، لوازم آشپزخانه، لوازم حمام و … می‌باشند. همه‌ی افراد در هنگام خرید به رنگ، جنس و کیفیت توجه به ویژه دارند و خرید سرویس‌های پلاستیکی نیز از این قانون مستثنی نیست.

رنگ سرویس پلاستیک یکی از این موارد می‌باشد. سرویس‌های پلاستیکی در رنگ‌های سفید، طوسی، صورتی، آبی، سبز، زرد، قرمز، کرم و … به بازار عرضه می‌شوند که هریک از این رنگ‌ها جذابیت خاص خود را دارند. همچنین، باید در هنگام خرید سرویس پلاستیک به نکاتی مانند رنگ، کیفیت و سلامتی، مقاومت و … توجه کنید.

برای این که بتوانید در هنگام خرید لوازمی با رنگ، جنس و طرح متناسب با سلیقه‌ی خود بیابید می‌توانید به بازار بزرگ صالح آباد تهران که عمده فروش لوازم خانگی، آشپزخانه، دکوری منزل، ظروف دکوری، لوازم برقی خانگی و شخصی، ابزار آلات و لوازم فانتزی و … می‌باشد، مراجعه کرده و خریدی رضایت‌ بخش را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *