سرویس پلاستیک شامل چه چیزهایی است؟

سرویس پلاستیک شامل چه چیزهایی است؟

همان طورکه می‌دانید، خانم‌های با سلیقه توجه ویژه‌ای به لوازم خانگی و همچنین چیدمان لوازم خانه دارند‌. برای این که بتوانید خانه‌ای باسلیقه و مرتب داشته باشید، لازم است تا علاوه بر این که در چیدمان لوازم خانه دقت کنید، در هنگام خرید این لوازم نیز دقت کافی داشته باشید. آشپزخانه یکی از قسمت‌هایی است که خانم‌ها وقت زیادی در آن سپری می‌کنند.

به همین دلیل، لازم است تا طرح و رنگ لوازم آن، طوری باشد که با روحیه‌ی خانم‌ها سازگار باشد. همچنین، ظروف پلاستیکی و در واقع سرویس پلاستیک یکی از حائز اهمیت‌ترین لوازم خانه و آشپزخانه است. تقریبا در تمام نقاط خانه و آشپزخانه، اثری از ظروف پلاستیکی به چشم می‌خورد.

با توجه به همین مسأله، فعالان صنعت پلاستیک انواع سرویس پلاستیک را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تولید و به بازار ارائه می‌کنند‌ تا بتوانند رضایت مصرف کنندگان را جلب کرده و لوازمی متناسب با دکوراسیون هر خانه‌ای تولید کنند.

در این مقاله قصد داریم در مورد سرویس پلاستیک و انواع آن به بحث بپردازیم و انواع و اقسام ظروف پلاستیکی را بررسی کنیم. پس تا آخر این مقاله با ما همراه شوید.

سرویس پلاستیکی مخصوص جهیزیه شامل چند پارچه است؟

خرید جهیزیه‌ی عروس، یکی از لذت بخش‌ترین و در عین حال گیج کننده‌ترین خریدها می‌باشد‌. به همین دلیل، عروس خانم‌ها لیستی از لوازم مورد نیاز را تهیه می‌کنند تا در هنگام خرید، سردرگم نشوند. مسلما، سرویس پلاستیکی یکی از این لوازم می‌باشد که باتوجه به این که ظروف پلاستیکی در هر خانه‌ای کاربردهای فراوانی دارند، عروس خانم‌ها نیز در تهیه‌ی لیست جهیزیه‌ی خود، از ظروف پلاستیکی غافل نمی‌شوند.

در بین اقلام سرویس پلاستیک لوازمی به چشم می‌خورد که به هیچ عنوان کاربردی ندارند، یا حداقل برای برخی افراد کارایی لازم را ندارند. به همین دلیل تولید کنندگان ظروف پلاستیکی، انواع سرویس پلاستیکی را در اقلام مختلف تولید و به بازار عرضه می‌کنند‌. به این معنی که داخل سرویس‌های پلاستیکی، اقلام متفاوتی وجود دارد و خریداران می‌توانند باتوجه به نیاز خود سرویس پلاستیک مدنظر خود را تهیه و خریداری کنند‌.

لیست ظروف پلاستیکی آشپزخانه

در زیر، به تعدادی از انواع سرویس پلاستیک اشاره می‌کنیم که خریداران می‌توانند هر سرویسی را که دوست دارند، متناسب با نیاز خود انتخاب و خریداری کنند‌.

سرویس پلاستیکی شامل ۲۵ پارچه، سرویس پلاستیکی شامل ۳۵ پارچه، سرویس پلاستیکی شامل ۵۰ پارچه، سرویس پلاستیکی شامل ۵۸ پارچه، سرویس پلاستیکی شامل ۶۵ پارچه، سرویس پلاستیکی ۷۰ پارچه، سرویس پلاستیکی شامل ۷۵ پارچه، سرویس پلاستیکی شامل ۸۵ پارچه، سرویس پلاستیکی شامل ۹۰ پارچه و سرویس پلاستیکی شامل ۱۱۰ پارچه.

همان طور که می‌بینید، سرویس‌های پلاستیکی شامل تعداد متنوعی از اقلام می‌باشند که می‌توانید در هنگام خرید، یکی از آن‌ها را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید‌. همچنین، برای این که بتوانید از ظروف پلاستیکی خود به مدت طولانی استفاده کنید و در واقع ظروف پلاستیکی‌تان عمر طولانی داشته باشد، لازم است تا جنسی مرغوب و از برندهای معتبر تهیه کنید.

اقلام مشترک سرویس پلاستیک برای جهیزیه

معمولا تولید کنندگان انواع سرویس پلاستیک در تمام سرویس‌ها اقلام مشترکی را جای می‌دهند. این اقلام شامل ظروفی است که در تمام خانه‌ها و آشپزخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و به اصطلاح جزء لوازم اولیه‌ی هر خانه و آشپزخانه می‌باشند. این اقلام در سرویس‌های ۸۵ پارچه، ۵۸ پارچه و ۱۱۰ پارچه به صورت کاملا یکسان و با طرح و شکل کاملا شبیه به هم می‌باشند.

این اقلام شامل سطل حمام، فرچه و سطل، جای پودر شوینده، صندلی حمام، سبد پیک نیک چند پارچه، جعبه‌ی لوازم خیاطی، صافی سینک ظرفشویی، جارو نپتون، کاسه گرد، تخته‌ی گوشت، سبد نان، سبزی و میوه، ست برنج شوی دسته دار، ظروف فریزری، ست پیمانه و سبد به همراه گیره‌ها می‌باشد.

همان طور که می‌بینید، این ظروف و لوازم در هر خانه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد و هر خانم خانه‌داری در بین لوازم خانگی، این ظروف را جا داده است.

سرویس پلاستیک مخصوص نو عروس‌ها شامل چه چیزهایی می‌باشد؟

به دلیل این که نو عروس‌ها باید تمام لوازم مورد استفاده در یک خانه را خریداری کنند، باید دقت کافی به خرج داده و چیزی را از قلم نیندازند تا بعداً به مشکل برنخورند. سرویس پلاستیک جهیزیه دارای اقلام بسیار متنوعی است و با توجه به این که این ظروف نسبت به سایر لوازم خانگی بسیار ریز می‌باشند، ممکن است بعضی از آن‌ها فراموش شوند.

در این مقاله لیستی از ظروف پلاستیکی مورد نیاز برای خانه و آشپزخانه را تهیه و در اختیار شما قرار داده‌ایم تا بتوانید تمام لوازم ریز و درشت را خریداری کرده و چیزی را از قلم نیندازید.

اقلام سرویس پلاستیک مخصوص عروس شامل شال آویز، رخت آویز، رخت آویز گردان، ست جارو و خاک انداز، دستگاه سلفون کش خانگی، فرچه‌ی فرش، سبد با گیره‌های رخت، قیف جفتی، ست پیمانه، ظروف فریزری، ست برنج شوی دسته دار، جا قاشق و چنگال، آبمیوه گیری دستی، پارچ کوتاه، جا قاشقی دو طبقه، جا شیری، سبد نان و سبزی، سبد آبکشو لگن در سایزهای مختلف، سبد میوه‌ی پایه استیل، جارو نپتون، سرویس کاسه گرد، صافی سینک، تخته‌ی گوشت، جعبه‌ی لوازم خیاطی، لگن گرد، جا نونی سه پارچه، یقه شوی، سبد پیک نیک، جای پودر شوینده، صندل حمام، سطل و فرچه، سطل حمام می‌باشد.

برخی از این اقلام برای برخی افراد کاربردی ندارند، اما بعضی دیگر تقریبا در همه‌ی خانه‌ها و آشپزخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند که می‌توانید با توجه به استفاده و سلیقه‌ی خود، انواع مختلف این ظروف را انتخاب و خریداری کنید‌.

نکات لازم هنگام خرید سرویس پلاستیک

طبیعتا شما نیز به دنبال خرید سرویس پلاستیک با کیفیت و قیمت مناسب هستید. برای این که بتوانید از ظروف پلاستیکی خود به مدت طولانی استفاده کنید، باید در هنگام خرید به جنس آن توجه کنید. اما در خرید سرویس پلاستیک تنها چیزی که حائز اهمیت است، جنس نیست و علاوه و بر جنس، باید به کاربرد، طرح و رنگ آن توجه کنید تا بتوانید همان چیزی را که مدنظرتان است انتخاب و خریداری کنید.

از دیگر نکاتی که در هنگام خرید ظروف پلاستیکی باید در نظر بگیرید، این است که به بو، جنس پلاستیک و کاربردی بودن آن است. برای این که بتوانید خانه و آشپزخانه‌ای شیک و زیبا داشته باشید، لازم است تا سرویس پلاستیک خود را متناسب با دکوراسیون خانه و آشپزخانه‌تان انتخاب کنید و در واقع با دیگر لوازم خانه ست کنید‌.

سخن آخر

لوازم خانگی یکی از مهم‌ترین مواردی است که خانم‌ها دقت زیادی در خرید آن‌ها به خرج می‌دهند. از جمله می‌توان به سرویس پلاستیک اشاره کرد که به علت تنوع در طرح و رنگ، انتخاب و خرید آن‌ها کمی زمان‌بر می‌باشد. سرویس پلاستیک مخصوص جهیزیه، دارای تنوع زیادی بوده و انواع مختلف آن شامل ۲۵، ۳۵، ۵۰، ۵۸، ۶۵، ۷۰، ۷۵، ۸۵، ۹۰ و ۱۱۰ پارچه می‌باشد که خریداران می‌توانند با توجه به نیاز خود و با توجه به اقلام موجود در سرویس پلاستیک یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنند. در میان سرویس‌های ظروف پلاستیک، سرویس‌های ۵۸، ۸۵ و ۱۱۰ پارچه دارای اقلام تقریبا مشابه و یکسانی می‌باشند. سرویس پلاستیک مخصوص جهیزیه شامل اقلامی نظیر شال آویز، رخت آویز، رخت آویزگردان، ست جارو و خاک انداز، دستگاه سلفون کش خانگی، فرچه‌ی فرش، سبد با گیره‌های رخت، قیف جفتی، ست پیمانه، ظروف فریزری، ست برنج شوی دسته‌دار، جا قاشق و چنگال، آبمیوه گیری دستی، پارچ کوتاه، جا قاشقی دو طبقه و سایر اقلامی که در بالا به آن‌ها پرداختیم، می‌باشد و هدف از تهیه‌ی این لیست این است که بتوانید با استفاده از همین لیست، اقلام مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *